Zajímají Vás informační tabule, které se kromě odolné konstrukce a solidního provedení vyznačují také estetickým vzhledem? Odpovědí na Vaše potřeby jsou skleněné vitríny vyráběné společností Arabeska. Jako firma s bohatými zkušenostmi poskytujeme našim Zákazníkům řešení o rozměrech a v provedeních, která jsou přizpůsobena jejich individuálním očekáváním. Zveme Vás k využití naší nabídky.

Stoly a židle pro společenské akce

V případě, že organizujete společenskou akci a potřebujete dodatečné místo pro usazení vašich hostů, se můžete spolehnout na skládací banketový nábytek z nabídky našeho obchodu. Stabilní desky a pohodlné čalounění poskytnou účastníkům akce neobyčejný komfort. Naše výrobky představují ideální řešení pro malé byty i pro kanceláře – po složení nezabírají příliš mnoho prostoru, díky čemuž není jejich skladování problematické.

Pohodlí je něčím, co je obzvlášť důležité v prvních letech života. Právě v tomto období se totiž malé děti nejvíce pohybují a zajímají o svět kolem sebe. Právě proto má smysl při výběru oblečení pro děti sáhnout po pohodlných řešeních nabízených značkou Coccodrillo. Naše oblečky jsou navíc vzhledné a dokonalé pro každou příležitost díky mnoha různým střihům, zdobením, barevným variantám a vzorům.

V naší nabídce jsou dostupné bílé, modré, tmavě modré, šedé a růžové dámské zdravotnické mikiny. Naleznete je ve verzi s praktickou kapsou se zapínáním na zip, ve které můžete uschovat nezbytné drobné předměty, nebo ve verzi bez kapes. Nabízená trika mají většinou výstřih do V, ale jsou dostupná také v provedení s kulatým výštřihem.