Oblečení pro děti

Pohodlí je něčím, co je obzvlášť důležité v prvních letech života. Právě v tomto období se totiž malé děti nejvíce pohybují a zajímají o svět kolem sebe. Právě proto má smysl při výběru oblečení pro děti sáhnout po pohodlných řešeních nabízených značkou Coccodrillo. Naše oblečky jsou navíc vzhledné a dokonalé pro každou příležitost díky mnoha různým střihům, zdobením, barevným variantám a vzorům.

Dámské zdravotnické mikiny

V naší nabídce jsou dostupné bílé, modré, tmavě modré, šedé a růžové dámské zdravotnické mikiny. Naleznete je ve verzi s praktickou kapsou se zapínáním na zip, ve které můžete uschovat nezbytné drobné předměty, nebo ve verzi bez kapes. Nabízená trika mají většinou výstřih do V, ale jsou dostupná také v provedení s kulatým výštřihem.

Obuv z Polska - Nagaba

Pohodlí a originální design jsou charakteristické vlastnosti obuvi z Polska. Námi vytvořené kolekce výrobků vyhovují potřebám příznivců sportovního životního stylu i milovníků formálních setkání. Náš jedinečný sortiment zaujme nejen pohodlím, ale také originálními barvami a vzory přitahujícími pozornost na každém kroku.