Garáž

Garáže, kov, oceľ, izolovaná - od výberu farby. To je to, čo my ako spotrebitelia môžu rozhodnúť a vybrať si, čo garáže sú štát za nášho domova. Samozrejme, že nie vždy je možné, aby sa zmestili všetko tak, ako by sme si priali, ale vo väčšine prípadov, izolované garáž, kovové garáže alebo kovový splynúť s okolitých domov.

Ak Ti záleží na tom, aby Tvoja ratolesť nosila veci, ktoré sa vyznačujú nielen zaujímavým vzhľadom, ale aj kvalitou prevedenia, určite si prezri ponuku spoločnosti Coccodrillo. Rodičom, ktorí navštívia nás obchod ponúkame, okrem iného, detské šaty, dostupné vo veľkostiach rozdelených do 3 vekových kategórií: 0-9 mesiacov, 1-6 rokov a 7-13 rokov. Ponúkame Ti oblečenie, vďaka ktorým sa bude každé dievčatko cítiť ako princezná.

Obklopte svoj domov jedinečným plotom Tradičné oplotenie z dreva alebo kovu vyzerá veľmi efektne, avšak vyžaduje si neustálu údržbu. Našou spoločnosťou ponúkané gabióny majú rovnako atraktívny vzhľad a pritom ich netreba obnovovať a ošetrovať. Koše sú pokryté vrstvou antikoróznej farby, ktorá účinne bráni materiál pre nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Kamenná výplň sa môže líšiť pokiaľ ide o farebnosť a prispôsobiť sa tak charakteru nehnuteľnosti. Bez ohľadu na použitý materiál Vám plot poskytne úplné súkromie počas oddychu v záhrade, rovnako ako tlmenie hluku z vonkajšieho prostredia.

Skladacie cateringové stoly

V ponuke máme skladacie cateringové stoly (cateringový skladací stôl), ktoré sú vďaka svojej konštrukcii ideálne pre reštaurácie, hotely, a aj pre firmy, organizujúce rôzne podujatia. Konštrukcia nábytku umožňuje zmenšiť veľkosť pre jednoduché uskladnenie a prepravu. Celý rám je vyrobený z práškovo lakovaných kovových profilov, vďaka čomu je rám jednofarebný a farba má dobrú priľnavosť k podkladu.