Garáž

Garáže, kov, oceľ, izolovaná - od výberu farby. To je to, čo my ako spotrebitelia môžu rozhodnúť a vybrať si, čo garáže sú štát za nášho domova. Samozrejme, že nie vždy je možné, aby sa zmestili všetko tak, ako by sme si priali, ale vo väčšine prípadov, izolované garáž, kovové garáže alebo kovový splynúť s okolitých domov.

Ak Ti záleží na tom, aby Tvoja ratolesť nosila veci, ktoré sa vyznačujú nielen zaujímavým vzhľadom, ale aj kvalitou prevedenia, určite si prezri ponuku spoločnosti Coccodrillo. Rodičom, ktorí navštívia nás obchod ponúkame, okrem iného, detské šaty, dostupné vo veľkostiach rozdelených do 3 vekových kategórií: 0-9 mesiacov, 1-6 rokov a 7-13 rokov. Ponúkame Ti oblečenie, vďaka ktorým sa bude každé dievčatko cítiť ako princezná.

On-line obchod s obuvou

Neviete, kde je najlepšie kúpiť vysokokvalitnú obuv? Náš obchod ponúka obuv on-line vyrobenú z prírodnej, ekokože, semišu a ďalších materiálov. Naši klienti nájdu veľmi širokú ponuku – profylaktické, športové, trekingové, neformálne, zimné modely, glády, vysoké topánky. Všetky sú dámske a pánske. V ponuke máme aj doplnky k obuvi, ako sú šnúrky a impregnáty.