Garáž

Garáže, kov, oceľ, izolovaná - od výberu farby. To je to, čo my ako spotrebitelia môžu rozhodnúť a vybrať si, čo garáže sú štát za nášho domova. Samozrejme, že nie vždy je možné, aby sa zmestili všetko tak, ako by sme si priali, ale vo väčšine prípadov, izolované garáž, kovové garáže alebo kovový splynúť s okolitých domov.

Používame vlastnú, patentovanú technológiu, využívame komponenty najvyššej kvality a k tomu dávame našim Zákazníkom neobmedzené možnosti pokiaľ ide o konštrukčné parametre. Predaj lešení prebieha hladko a vždy na základe individuálnej obsluhy Zákazníka – vyceríme navrhované riešenie, dodáme ho na určené miesto a odborník zo spoločnosti Irleh je našim Zákazníkom k dispozícií v každej fáze spolupráce.

Ak Ti záleží na tom, aby Tvoja ratolesť nosila veci, ktoré sa vyznačujú nielen zaujímavým vzhľadom, ale aj kvalitou prevedenia, určite si prezri ponuku spoločnosti Coccodrillo. Rodičom, ktorí navštívia nás obchod ponúkame, okrem iného, detské šaty, dostupné vo veľkostiach rozdelených do 3 vekových kategórií: 0-9 mesiacov, 1-6 rokov a 7-13 rokov. Ponúkame Ti oblečenie, vďaka ktorým sa bude každé dievčatko cítiť ako princezná.